Našilektoři


Alena Langerová

HIP HOP, WORKOUT
Od roku 2004 je majitelkou a choreografkou TS DUCKBEAT Přerov, která se specializuje na styly street dance a je držiteli několika titulů Mistrů ČR v Hip Hop formacích. Je autorkou tanečního muzikálu Pošli to dál.

Lucie "Cůca" Vránová

LADIES HIGHHEELS, WAACK
Tanci se věnuje od svých 5 let. Lektorské činnosti se začala věnovat od 17 let, nejdříve v TS Ariana, později v taneční skupině EX a nyní i ve studiu Dance Station. V současné době je členkou taneční skupiny Elements.

Eliška Bolečková

STREET STYLES
Tanci se věnuje od svých 8 let. Nejdříve se věnovala základům moderny a baletu. Poté začala preferovat Street dance. Zaměřuje se na new style, choreografie s prvky moderny, dancehall, ragga jam, hip hop underground a house dance.

Gabi Vengřinovičová

HIP HOP
Tanečnice, lektorka a choreografka. Tančí již od 8 let, specializuje se na hip hop. Členka taneční skupiny ELEMENTS COMMUNITY. Tanečnice v muzikálu Quasimodo. Choreografka televizní show TO BYL NÁŠ HIT / TV Barrandov.

Honza Bartoš

UNDERGROUND HIP HOP
Tanečník, lektor, choreograf. Pravidelně se vzdělává na lekcích domácích i zahraničních pedagogů. Jako tanečník v crew "Tomboykuciii" získal 1.místo na "choreo battle 2013". Specializuje se na street dance, hip hop choreo a oldschool.

Klára Marinovová

DANCEHALL
Lektorka, choreografka a profesionální tanečnice. Ačkoliv prošla základy všech Street Stylez, k srdci jí nejvíce přirostl Hip Hop a Dancehall. Klárka je velmi dobrý pedagog, předá vám svou pozitivní energii a veškeré znalosti o dancehall.

Fanda Čech

VOGUE, MTV STYLE
Je členem taneční skupiny Projekt Art With Attitude Tomáše Pražáka. Účastnil se mnoha zahraničních soutěží. Tanečník na mnoha komerčních akcích a vystoupeních. Jeden z největších talentů taneční scény v České republice.

Monika Vokounová

HOUSE DANCE, OLD SCHOOL HIP HOP
Začínala s hip hopem u Radka Brusche v Kolíně. Působila v taneční skupině Out Of Bounds. Nyní působí v taneční skupině BDS academy kde se věnuje převážne streetovým stylům. Nejvíce vyniká v house dance a hip hopu.

Robinho Šeba

HIP HOP, L.A. STYLE
Tanečník, lektor, choreograf. K tanci ho inspiroval film ,,You got served". Věnuje se tanečním stylům: choreo(street jazz), hip hop, krump, experimental, poppin', lockin'. Specializuje se na New style (choreo)

Svatka Kobzová

HIP HOP, DANCEHALL, YOGA
Začínala s tancováním v Mladé Boleslavi pod taktovkou Jindřicha Hese. Porotcuje na českých i mezinárodních soutěžích. Je zástupcem pro ČR v mezinárodní organizaci Hip Hop UNITE. Specializuje se na dancehall, hip hop, waackin'.

Tomáš Kuťák

LYRICAL JAZZ / CONTEMPORARY
Je choreografem mnoha populárních zpěváků. Zakladatelem, hlavním choreografem a art directorem skupiny Evil dancers dance company, jedné z největších tanečních skupin v Čechách.

Veronika Hanušová

MODERN&STREET JAZZ
Tanečnice, lektorka, choreografka. Jako tanečnice působí v divadle Karlín v muzikálu Aida a v divadle Brodway v muzikálu Mata Hari. Spolupráce se zpěváky z TV show: Hlas Československa, Superstar.

Martina Císař

JAZZ DANCE
Tanečnice, lektorka, choreografka. Tančí od 7 let, začínala v taneční skupině Pop Balet, následně tančila v Dancemodels a nyní působí jako členka taneční skupiny EVIL DANCERS dance company.

Petra Mochowá

HIP HOP
Choreografka absolutního vítěze v hip hop formacích Taneční skupina roku 2014, talentovaná tanečnice a lektorka skupiny T-Bass, která vás svým osobitým tanečním stylem určitě dostane.

Zuzana Valousková

vinyasa yoga
V Indii se učila systém prana vashya jógy pod vedením Vinaye Kumara. Lekce budou určené speciálně pro tanečníky - protažení a posílení celého těla, zvýšení stability a zároveň mobility kloubů.